Рапхаел Лео тренутно се претпоставља да је једно . Још нема никаквих гласина о прошлим или садашњим везама, трачева или било какве везе са њим. Жели да свој лични живот задржи приватним и напетим.

С обзиром на његову добру личност и шарм, сигурно ће привући лепе девојке у будућности. Ако ће неку девојку упознати у блиској будућности, надам се да ће се отворити и да ћемо имати о чему да брујмо.

Ко је Рафаел Леао?

Инсиде Цонтент

Рапхаел Лео звани Рафаел Александре да Консеисао Леао је португалски професионални фудбалер. Тренутно активно игра за репрезентацију Португала, као и клуб из Серије А, АЦ Милан, као нападач.

Бити жив играч у Светско првенство у фудбалу 2022 Португалац је у 80. минуту утакмице постигао дуел против Гане. Одржан је на стадиону 974 у Дохи, Катар, 24. новембра 2022. године.

На крају је Португал победио Гану са 3-2.

Рафаел Леао- Старост, родитељи, браћа и сестре, етничка припадност, образовање

Фудбалер Милана Рафаел рођен је 10. јуна 1999. године у Алмади у Португалу. Од 2022. године има 23 године и португалско држављанство.

Слично, његова етничка припадност је мешана и према астролозима, његов родни знак је Близанци.

Додајући више, рођен је од свог оца Антонија Леаа и мајке Консеикао Леао. Он је самохрани син својих родитеља и има три сестре по имену, Пауло Леао, Бианца Леао, и Надиа Лео .

Тренутно нема података везаних за његов образовни живот.

Рафаел Леао- Професионални живот, каријера

Рафаел је започео своју фудбалску каријеру са 17 година када се придружио Спортингу ЦП Б у Лиги. Тамо је провео 2 године и одиграо комплетан наступ од 12 мечева и постигао 7 голова.

Касније је именован у сениорску екипу, Спортинг ЦП, 2017. Укупно је одиграо само 5 мечева и постигао 2 гола. Убрзо након тога, придружио се француској лиги 1.

Након што је стекао име у Лилу 2018-2019 унитед 1, направио је најбољи помак у каријери до сада придруживши се Милану из Серије А 2019-2020.

Откако се придружио Милану 2019. године, направио је велики утицај у италијанском клубу одигравши укупно 135 наступа и постигао 34 гола далеко.

У 2021, Рафаел је два пута позиван од стране португалске репрезентације.

Тренутно је активан играч у ФИФА 2022 Светски куп године, играо је за репрезентацију Португала.

Рафаел је 24. новембра 2022. постигао своју прву међународну утакмицу у 89. минуту утакмице Светског првенства 2022. против Гане, која је одржана на стадиону 974 у Дохи, у Катару.

Рафаел Леао- Нето вредност, плата

Према изворима, португалски фудбалер Рапхаел Лео ‘с нето вредност рачуна се да је око 1,5 милиона долара од 2022 . Имајући нето вредност у милионима, он зарађује добар износ као фудбалер.

Осим тога, своје богатство додаје кроз спонзорске уговоре.

колико година има Трејси Вулфсон

Да ли је Јоао Рафаел Леао постигао гол на ФИФА Светском првенству у Катару 2022?

Рафаел је 24. новембра 2022. постигао дуел у 89. минуту утакмице Светског првенства у фудбалу 2022. против Гане, која је одржана на стадиону 974 у Дохи, у Катару.

Пре свог циља, Кристијано Роналдо постигао је свој дебитантски гол на Светском првенству у фудбалу 2022, за 65 минута игре.

Онда, колега играч, јоао фелик додао је још један гол у 78. минуту утакмице, чиме је Португал одвео до победе против Гане од 3:0.